На подвір’ї Вінницького ліцею № 27 у вихідні вирував ярмарок «Тарасова смачна Україна». За підрахунками, на гостини завітали понад 3000 відвідувачів, серед яких наші Герої з ЗСУ, родини загиблих Героїв, наші партнери з ГО «Загартовані Серця», ліцеїсти, їхні родини, педагоги, мешканці Тяжилова і не тільки.
Про це повідомили на сторінці ліцею у Фейсбуці.
Під час святкування друзі Вінницького ліцею № 27 задонатили 258 400 гривень.
Військові артефакти завдяки талановитим художницям і художникам з ліцейної родини принесли на аукціоні понад 10 000 гривень. Патріотичне караоке також стало потужним мотиватором для донатів: понад 3 000 гривень скарбничку на дрон.
«У прохолодний дощовий день ділимось теплим спогадом про благодійний ярмарок, який об’єднав навколо доброї справи як дорослих, так і дітей. Сяючі очі учнів, батьків, учителів та мешканців громади, шалений гамір та ряди імпровізованих магазинів.
Так, так, все це було 2 дні тому під яскравим березневим сонечком та лунання патріотичних пісень. Емоції й досі переповнюють, адже на рахунку ліцею вже 5 бойових «пташок», які наближають усіх нас до ОМРІЯНОЇ ПЕРЕМОГИ», – йдеться в анонсі до відео.