Учні вінницького ліцею №29 та представники волонтерського центру “Ти не один” вирішили підтримати Захисників, які перебувають на лікуванні та реабілітації після поранень.
Про це повідомили на сторінці ліцею у соціальній мережі.
Учні ліцею №29 зібрали кошти та закупили все необхідне для забезпечення комфортного лікування. З ініціативи молодих активістів, учасників волонтерського центру “Ти не один”, зібрали пожертви та закупили медичне обладнання та медикаменти для українських оборонців.
Учні зустрілися із пораненими Захисниками в одному із шпиталів міста.
Завдяки щедрим внескам вінничан, учням вдалося зібрати достатньо коштів для реалізації своєї благодійної мети. Ці кошти були використані для придбання необхідного медичного обладнання та ліків, спрямованих на полегшення процесу відновлення Героїв.