Вінницький музей моделей транспорту та Музей Повітряних сил Збройних сил України відкрили спільну виставку «Крила України». Цю експозицію присвятили Дню Повітряних сил ЗСУ, що відзначається щороку у першу неділю серпня. Вона налічує близько 630 експонатів, серед яких є моделі літаків від часів Першої світової війни, до тих, які стоять на озброєнні ЗСУ, і навіть макет сучасного винищувача F-16.
Головну частину виставки становлять експонати з Музею Повітряних сил, який зачинений у зв’язку з повномасштабною війною. Це макети сучасної української радіолокаційної станції 79К6, радянського переносного зенітно-ракетного комплексу «Стріла-3», зенітного ракетного комплексу «Бук М1», радіолокаційної станції 79К6. З найцікавішого – зразки ворожої техніки та озброєння, знищені українськими військовими.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/08/VYST3-80x60.jpg)
Виставку «Крила України» можна переглянути до 10 вересня в Музеї моделей транспорту (вул. Соборна, 64) щодня з 12:00 до 20:00 години.