У суботу, 3 грудня, о 21:28 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що в с. Мізяківські хутори Вінницького району горить житловий будинок. Прибувши до місця події рятувальники з’ясували, що в одній із кімнат житлового будинку горить диван. О 21:57 пожежу локалізовано, а о 22:13 ліквідовано. Причина пожежі наразі встановлюється фахівцями.
Про це повідомили в ГУ ДСНС у Вінницькій області.
Силами двох пожежно-рятувальних підрозділів полум’я вдалося локалізувати о 1:57, а о 3:11 ліквідувати. Тут, у другому випадку причиною виникнення загоряння було порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації пічного опалення.
До ліквідації пожеж залучалося 11 рятувальників та три одиниці спецтехніки.