Працівники відділу державного екологічного нагляду (контролю) тваринного світу та біоресурсів провели рейдову перевірку щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства. Під час рейду екоінспектори виявили браконьєра.
Про це повідомили у Державній екологічній інспекції Вінницької області.
На річці Південний Буг 29 лютого 2024 року на території Вінницького району було виявлено порушника природоохоронного законодавства, який здійснював незаконний вилов риби забороненими знаряддям лову – сіткою, в кількості 1 шт.
«В результаті зазначеного правопорушення було виловлено рибу виду сазан – 2 штуки, карась – 6 штук та 1 головень. Сума збитків, завданих державі становить 18 496 грн.
Відносно даного громадянина складено протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП», – йдеться у повідомленні.
Матеріали направлено до районного суду.