У Подільському зоопарку з’явилася нова мешканка. Гімалайському ведмедю привезли нову подружку. Їй лише п’ять років і вона молодша від свого вінницького жениха на два роки. Ведмедицю привезли із Закарпаття.
Про це повідомили на сторінці Подільського зоопарку в Фейсбуці.
«Тож, дуже сподіваємось, що з часом тварини сподобаються один одному. Адміністрація Подільського зоопарку підбирала достойну пару для гімалайського ведмедя кілька років. Наполегливі пошуки не минули даремно.
Привезли самку з мальовничого Закарпаття, яке славиться не лише своєю красою, але й чистим повітрям. Тож, маємо надію, що невдовзі тварини благополучно сформують здорову родину та дадуть гарне відтворення», – йдеться у повідомленні.
Вінничан та гостей запросили подивитись на нову мешканку у Подільському зоопарку.