У Вінниці розпочали осінню висадку дерев на прибудинкових територіях. Всього, за словами начальника відділу поточного утримання будинків та прибудинкових територій департаменту житлового господарства Павла Кедися, до зими планується висадити 1000 дерев.
Про це повідомили у Вінницькій міській раді.
Порівняно з минулим роком планується висадити на 200 дерев більше.
Станом на 4 листопада по різних районах міста уже висадили понад 200 дерев. Саджанці розподіляються відповідно до заявок мешканців. Вони ж зобов’язуються здійснювати їх полив для того, щоб деревця краще приживалися.
Саджанці, які висаджуються це, фактично, уже сформовані деревця в 2,5 метра у висоту та 4,6 сантиметра в діаметрі.