У населеному пункті розпочали встановлювати перші консольні світильники, які живляться від сонячних батарей, що особливо доречно в умовах віялових чи аварійних відключень електроенергії. Зокрема, ліхтарі, які не залежать від роботи енергосистеми, запрацювали на вулиці Кайдачихи.
Про це повідомили у Вінницькій міській раді.
Як зазначає староста Вінницько-Хутірського старостинського округу Владислав Кривешко, проблематика даної вулиці полягала у ділянці дороги, котра зовсім не освітлювалася у нічний час, адже вуличні ліхтарі, заживлені у приватному порядку, були встановлені тільки на початку та вкінці вулиці.
За словами старости, встановлене по вулиці Кайдачихи обладнання схоже на, те яке використовується для освітлення доріг державного значення. Потужність одного консольного ліхтаря складає 100 Вт. Придбати ці ліхтарі вдалося завдяки спонсорській допомозі.
В планах — продовження встановлення таких ліхтарів на інших ділянках. В пріоритеті — важкодоступні місця подалі від мереж ліній вуличного освітлення.