Це відбулось 8 грудня на підсумковому річному засіданні ГО «Вінницький Бізнес Клуб». Новими членами бізнес-спільноти стали ТОВ науково-виробниче підприємство «ПІРЕНА», ТОВ «Українська вагова компанія – БРАЦЛАВ» та Вінницький технічний фаховий коледж. Під час засідання керівники цих компаній провели презентації своїх установ та розповіли про напрямки та сфери діяльності.
Також на засіданні йшлося про результати, перспективи та плани на майбутнє розвитку бізнес-середовища Вінниччини.
Заступник начальника Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Здітовецький вручив за вагомий особистий внесок у забезпечення соціально-економічного розвитку Вінницької області, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм Почесну грамоту Кабінету Міністрів України генеральному директору-голові правління ТМ “Термія” ПРАТ Вінницький завод “Маяк” Василю Терліковському.
Також почесні грамоти Вінницької обласної військової адміністрації та Вінницької обласної Ради вручили членам бізнес-спільноти керівникам Калинівського машинобудівного заводу Анатолію Остапенку і ТДВ “Брацлав” Петру Михайленку.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/12/BIZNESKLUB1-80x53.jpg)