Другий благодійний ярмарок відбувся 15 квітня у Ямпільській територіальній громаді.
На ньому місцеві куховарки продавали різноманітні наїдки, спечені та зварені вдома та сувеніри. Ярмарок провели з ініціативи Ямпільської міської ради, Молодіжної ради та народного депутата Геннадія Вацака. Сюди вже вдруге з’їхались вправні господині зі старостинських округів та прийшли ямпільські майстрині та кулінарки, аби порадувати своєю випічкою та вторгувати грошей на підтримку ЗСУ.
Окрім того, під час ярмаркування відбувся і марафон патріотичної пісні «З вірою у перемогу». Для бажаючих приєднатись було облаштовано сцену та вільний мікрофон.
Геннадій Вацак зазначив, шо для допомоги воїнам на передовій місцеві мешканці з початку війни організовують різні акції для збору коштів:
У громаді не обходять увагою і вимушених переселенців, котрі тимчасово мешкають у місті та селах. Опікуються ними, організовують екскурсії, аби вони не відчували, що наодинці з бідою.