Сьогодні вранці, 4 жовтня, надзвичайники врятували з 15-метрового колодязя 66-річного чоловіка в місті Ямпіль.
Про це повідомили в ГУ ДСНС у Вінницькій області.
«Повідомлення про те, що людина впала у колодязь рятувальники отримали сьогодні вранці о 8:45. Прибувши на місце надзвичайної події, бійці ДСНС за допомогою спецобладнання спустилися до потерпілого та підняли його назовні, одразу передавши чоловіка бригаді екстреної медичної допомоги
На місці події також працювали фахівці Нацполіції. Вони й встановлять причину падіння людини», – йдеться у повідомленні..
До проведення аварійно-рятувальних робіт від ДСНС залучалося чотири бійці особового складу та один спецавтомобіль.










