Автопригода сталась 29 листопада в місті Ямпіль. За попередньою інформацією, водійка проїжджаючи перехрестя здійснила наїзд на дитину, яка намагалась перейти дорогу по нерегульованому пішохідному переходу.
Про це повідомили в ГУ НП у Вінницькій області.
За кермом автомобіля BMW перебувала 32-річна жителька Могилів-Подільського району. Травмована дитина перебуває у лікарні.
«Результат освідування жінки на прилад Драгер показав наявність у неї стану алкогольного сп’яніння. У неї також відібрано зразки крові для проведення експертизи. Автомобіль поміщено на арештмайданчик», – йдеться у повідомленні.
За цим фактом слідчими розслідується провадження розпочате за ч. 1 ст. 286-1 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння) Кримінального кодексу України.