Досудовим розслідуванням встановлено, що 33-річна головна бухгалтерка одного з закладів загальної середньої освіти Жмеринського району у період дії воєнного стану на території України, з лютого по грудень 2022 року, використовуючи своє службове становище в особистих корисливих інтересах, свідомо вносила неправдиві відомості до офіційних документів щодо розподілу заробітної плати.
Про це повідомили в ГУ НП у Вінницькій області та розказали про подробиці справи.
– службове підроблення (ч. 2 ст. 366 Кримінального кодексу України);
– привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем (ч. 4 ст. 191 Кримінального кодексу України)», – повідомили в поліції.
Санкції статей передбачають до восьми років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. Досудове розслідування триває.