Повідомлення про зникнення дитини надійшло до Жмеринського районного відділу поліції 18 червня о 15:26 від 30-річної матері. Жінка розповіла, що близько 10.00 години ранку син пішов на прогулянку та додому не повернувся.
Про це повідомили у ГУ НП у Вінницькій області.
Рідні спочатку шукали дитину самотужки, а потім звернулися за допомогою до поліції.
За словами начальника Жмеринського районного відділу поліції Анатолія Присяжнюка, на розшук малолітнього хлопчика негайно по тривозі був піднятий увесь особовий склад підрозділу.
«Поліцейські перевірили нежилі будинки, лісові насадження, поля, опитували місцевих жителів. Упродовж півтори години поліцейські спільно з місцевими жителями знайшли дитину на околиці села Кармалюкове. Хлопчика повернули матері. Жертвою злочину дитина не стала», – повідомили у поліції.