Як повідомляє прес-служба УМВС у Вінниччині, нещодавно Жмеринським райвідділом міліції був отриманий виклик від жительки одного з сіл. Схвильована жінка повідомила, що знайшла мертвою свою сестру. На місце інциденту негайно була відправлена слідчо-оперативна група. По приїзду експерти встановили, що потерпіла померла внаслідок численних тілесних ушкоджень.
В ході оперативних дій, правоохоронці встановили, що того зловісного вечора 31-річна жінка зі своїм співмешканцем повертались додому з поминок. По дорозі пара сильно посварилось, так як чоловік вважав, що жінка забагато випила. Сварячи свою жінку, він почав використовувати кулаки та добряче бити цивільну дружину. Вже вдома від отриманих побоїв жінка померла. Затриманий 29-річний чоловік повністю зізнався у скоєному.
Варто зауважити, що потерпіла з затриманим прожили разом 9 років.
Правоохоронними органами відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч.2 ст.121 КК України «Тяжкі тілесні ушкодження, що спричинили смерть потерпілого». Наразі чоловікові загрожує до восьми років тюрми.