Сьогодні, об 11:32 рятувальники ліквідували загоряння надвірної споруди в місті Жмеринка на площі 30 кв.м.
Завдяки злагодженим діям бійців ДСНС вдалося запобігти поширенню полум’я на поруч розташований житловий будинок та господарчу споруду. На щастя, з людей ніхто не постраждав.
Від ДСНС до ліквідації пожежі залучалося 6 бійців особового складу та два спецавтомобілі.
«Рятувальники застерігають людей дотримуватися правил пожежної безпеки в побуті, радять слідкувати за станом та справністю електромережі, адже за лічені хвилини вогонь знищує все на своєму шляху», – нагадують в ГУ ДСНС у Вінницькій області.