Працівники Жмеринського районного відділу поліції затримали 32-річного місцевого жителя, який під час конфлікту з 17-річним хлопцем, завдав останньому тілесних ушкоджень, вдарив ножем. Потерпілий доставлений до лікарні.
Про це повідомили в ГУ НП у Вінницькій області.
Повідомлення про госпіталізацію підлітка з ножовим пораненням грудної клітини надійшло до поліції від медиків обласної дитячої клінічної лікарні.
За словами начальника Жмеринського районного відділу поліції Анатолія Присяжнюка, в ході першочергових слідчих дій, та на підставі зібраних речових доказів, поліцейські встановили зловмисника, причетного до правопорушення. Ним виявився 32-річний мешканець Жмеринки.
Правопорушника затримано в процесуальному порядку та поміщено до ізолятора тимчасового тримання», – йдеться у повідомленні.
Зловмисникові повідомлено про підозру та вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу – тримання під вартою.