Ще дві школи на Вінниччині отримали спортінвентар від Благодійного Фонду Миколи Філонова «Українській Альянс», який у співпраці з Благодійним Фондом «МХП-Громаді» вже другий рік поспіль надає на запит шкіл з Вінниччини необхідне спорядження для занять спортом.
Голова благодійного фонду «Українській Альянс» Микола Філонов виступив з ініціативою акції «Спорт заради Перемоги!», коли дізнався, що в окремих громадах та районах області не передбачено фінансування закупівлі спортивного спорядження для шкіл.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/04/SPORT-F-80x120.jpg)
Микола Філонов підкреслює, що акція «Спорт заради Перемоги!» триває. Отже, благодійники очікують нових заявок від шкіл Вінниччини.
В селі Бережани діти та педагоги зустріли благодійників біля гарненької школи з ошатними уквітчаними клумбами. Спортивне спорядження допоможуть учням взяти активнішу участь у Всеукраїнських спортивних іграх «Пліч-о-пліч». У ліцеї сподіваються на вагомі успіхи в цих змаганнях.
Діти та вчителька фізкультури дуже зраділи новому спортивному спорядженню. Їм привезли: тенісний стіл, набори для настільного тенісу, набори для бадмінтону, гімнастичні мати, скакалки, гімнастичні обручі та різноманітні м’ячі.
Вона показала гостям грамоти та подяки, які вибороли її вихованці в різних спортивних змаганнях. А юні спортсмені, тим часом заходились випробовувати новісінький спортивний реманент. У спортзалі вчинився міні турнір з баскетболу.
В ліцеї села Уладівське на новий спортивний інвентар очікували з нетерпінням. Його зустрічали, влаштувавши шкільне свято. Гостей зустріли школярі в національних костюмах з короваєм. А вчитель фізичної культури, який виховує спортсменів уже 38 років радів такому дарунку разом з дітьми, які одразу провели випробування спортивного реманенту.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/04/SPORT4-80x53.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/04/SPORT5-1-80x53.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/04/SPORT6-80x53.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/04/SPORT7-80x53.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/04/SPORT8-80x53.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/04/SPORT9-80x53.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/04/SPORT10-80x53.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/04/SPORT11-80x53.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/04/SPORT12-80x53.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/04/SPORT13-80x53.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/04/SPORT14-80x53.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/04/SPORT15-80x53.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/04/SPORT16-80x53.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/04/SPORT17-80x53.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/04/SPORT18-80x53.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/04/SPORT19-80x53.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/04/SPORT20-80x53.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/04/SPORT21-80x53.jpg)