У столиці США стартував третій щорічний Український тиждень (Ukrainian Week in Washington DC 2024). У рамках цього заходу заплановано понад 150 зустрічей різного рівня між українцями та американцями стосовно релігійного, бізнесового, політичного та військового партнерства.
Цього року заплановані дві великі панелі: гуманітарна та економічна, де обговорюватимуться питання інвестицій в Україну та заморожених російських активів, які мають бути направлені на відбудову України.
Як повідомляють ЗМІ, знаковими подіями також будуть прес-конференція у Конгресі США, Форум Військового Капеланства, зустріч Української Спільноти, Гуманітарний Форум Україна-Америка, Інвестиційний Форум та Форум Відновлення України, виставка фотографій християнських церков, зруйнованих агресором, а також гала-концерт «Разом до перемоги».
У складі української парламентської делегації, яка приїхала, щоб вчергове нагадати, що війна триває, а Україна щодня потерпає від ворожих атак та потребує допомоги і підтримки цивілізованого світу, до США поїхала представниця Вінниччини – народна депутатка Лариса Білозір.
Відзначимо, що вже 18 років поспіль українська громада у Вашингтоні проводить Український Молитовний сніданок, який відбувається відразу після Національного молитовного сніданку в Америці.
За останні два роки український молитовний сніданок став чимось більшим, а саме «Українським тижнем» у Вашингтоні, Округ Колумбія.
Окрім спільної молитви за Україну тут на початку лютого протягом кількох днів проводяться зустрічі з республіканцями, поміркованими демократами та релігійними громадами, проводять круглі столи з обговореннями спільних дій, щоб підтримка України була непохитною.
Цьогоріч Український тиждень у Вашингтоні відбудеться утретє, з 29 січня до 3 лютого. Серед оголошених учасників тижня — військові капелани, які матимуть панель під час релігійного саміту. Це пастори, які рятують українських воїнів на полі бою, проводять роботу із сім’ями та пораненими військовими. Також на заходах будуть присутні українські військові, які були поранені на полі бою, проходять лікування та протезування. На одній із панелей Українського тижня у Вашингтоні виступатимуть діти, які були депортовані до РФ після окупації та повернулися до України.
📰 Запрошуємо підписуватись на «Новини Вінниці” в інших соцмережах: