У Вінниці відбувся медіа-форум “Інформаційний щит України”. Ярослав Юрчишин – народний депутат, голова Комітету Верховної Ради з питань свободи слова був спікером другої панелі форуму. Говорив про “Стан свободи село і роль ЗМІ у воєнний час”. Зокрема торкнулись питання довіри українців до ЗМІ:
“Я дуже вдячний представникам регіонального рівня преси. Чому? Тому що, рівень довіри до вас, значно вищій ніж до національних. Мінімум на 20%. Тобто, якщо національним ЗМІ довіряє 30% українців, то місцевим буде 50%, а то й більше”.
Також не обійшлось без питання довіри до Телеграм-каналів. За словами Юрчишина офіційним каналам (ГУР, Кабінет Міністрів, Президент Зеленський) довіряє майже 60% людей.
“Регіональним авторизованим Телеграм-каналам, коли ми знаємо хто автор, довіряє близько 40% людей. До анонімних рівень довіри досить низький. Чим вони беруть? Вони беруть хайпом”, – зазначив Ярослав Юрчишин.
Детальніше у відео:
Медіафорум організували та провели: ГО “Ми – Вінничани”, ГО “Центр соціально-політичного моніторингу “Вектор”, медіахолдинг “Новини Вінниці” за підтримки Благодійного фонду “МХП-Громаді”.