Погребищенський районний суд виніс вирок 30-річному чоловіку за крадіжку грошей в односельця. Чоловік має понад п’ять судимостей й знову вчинив правопорушення.
Про це повідомили в ГУ НП у Вінницькій області.
Злочин стався 17 грудня 2022 року в одному із приватних будинків Вінницького району. До поліції звернувся мешканець Погребищенської територіальної громади. Потерпілий повідомив, що у нього зникли заощадження, які він зберігав в одній з кімнат будинку.
На підставі зібраних слідством доказів суд першої інстанції визнав чоловіка винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 185 (Крадіжка вчинена в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України, та призначив йому покарання у вигляді 5 років та 3 місяців позбавлення волі.