Вже після офіційного закінчення агітації, в ніч на 24 жовтня, опоненти кандидата на голову Гайсинської ОТГ Олександра Сидорчука, розмалювали під трафарет приватні паркани із закликом голосувати за Сидорчука.
Про це повідомив сам кандидата в соцмережі і попросив мешканців Гайсина повідомити про пошкодження майна, щоб прибрати і компенсувати пошкодження.
Тим самим конкуренти Сидорчука намагаються налаштувати гайсинчан проти нього.
Технологія брудна і стара, але, як бачимо, в Гайсині знайшлись місцеві політики, які застосували цей бруд.
Це вже не вперше, коли проти кандидата від вінницької партії поширювали негативну агітацію. Раніше по місту розповсюджувались анонімні листівки проти колишнього військового, учасника бойових дій, АТО Олександра Сидорчука.