Рак – це не вирок, і пацієнтів із метастазами можна успішно лікувати, особливо в Вінницькій обласній клінічній лікарні ім. М.І.Пирогова. Команда професійних хірургів знову довела свою здатність впоратися з будь-якими труднощами та складними клінічними випадками, виконавши успішну резекцію печінки та видалення жовчного міхура у пацієнтки з IV стадією раку жовчного міхура та метастазами в печінці, після шести курсів хіміотерапії.
Вже через шість днів після складної операції пацієнтка повернулася додому з гарним самопочуттям та мотивацією до одужання. Високий рівень професіоналізму хірургічної допомоги у ВОКЛ ім. М.І.Пирогова дозволяє виконувати високотехнологічні операції з використанням новітніх технологій та методів лікування в надвисокоскладних випадках.
Отримати якісну хірургічну допомогу у ВОКЛ ім. М.І.Пирогова – це справжній шанс на одужання для пацієнтів із складними захворюваннями та онкологічною патологією. Важливо уникати самолікування, оскільки це може завдати шкоди вашому здоров’ю.