Серед восьми жителів Вінницької області, яких вчора вдалось обміняти, є й військовослужбовець Бойко Сергій Семенович, 1967 року народження, житель села Яришівка Томашпільської громади.
Про це повідомив начальник Тульчинської РВА Олександр Гаврилюк.
«Наш Земляк був мобілізований 7 березня 2022 року. Служив солдатом у складі 110-ї окремої механізованої бригади. З 21 квітня 2022 року він вважався зниклим безвісти під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Василівка Покровського району Донецької області.
Згодом стало відомо, що Сергій Семенович перебуває у російському полоні», – йдеться у повідомленні.








