Завтра, 21 березня на телеканалі ICTV стартує нове кулінарне шоу «Перше, друге та компот», ведучим якого став лідер гурту «ТІК» Віктор Бронюк. У новій програмі він поділиться з глядачами лайфхаками приготування знайомих страв та власними рецептами, які кожен зможе легко відтворити на власній кухні.
«Перше, друге та компот» — дебютне для ICTV кулінарне шоу, що покаже смачні та прості у приготуванні страви від Віктора Бронюка. В кожному випуску ведучий обов’язково готуватиме першу та другу страви і ділитиметься власними кулінарними лайфхаками. Глядачі дізнаються багато важливих хитрощів та секретів, які допоможуть урізноманітнити раціон, заощадити час і змусять звичні інгредієнти заграти по-новому.
А ще почують цікаві історії та жарти з життя ведучого.
Бронюк здавна захоплюється кулінарією і часто готує вдома для рідних. Багато рецептів, що покажуть у програмі, співак розробив сам чи привіз із подорожей. У першій програмі, яка вийде вже завтра на ICTV, співак розкриє секрети смачного борщу — своєї коронної страви.
Кулінарне шоу показуватимуть щосуботи о 8:30 на ICTV.