Адміністрація Подільського зоопарку просить не годувати чорних лебедів, що оселились на одному з пляжів по вулиці Київській у Вінниці, хлібобулочними виробами. Ці продукти можуть завдати непоправної шкоди для здоров’я птахів. Обставини появи цих птахів на вінницькому пляжі з’ясовуються.
Про це повідомили у Подільському зоопарку.
Крім того, адміністрація зоопарку застерігає власників собак від вигулу домашніх улюбленців поряд з місцем, яке стало тимчасовим притулком для птахів. Адже, за неодноразовими зверненнями вінничан до адміністрації зоопарку, ці лебеді зовсім не бояться людей, часто виходять на берег і беруть корм з рук.
Фото з сайту Вінниця.infо