На порталі петицій до Вінницької міської ради за останній тиждень було опубліковано 9 нових петицій. Вони набрали на ранок понеділок, 27 червня, різну кількість голосів. Не будемо акцентувати увагу на цьому, а проведемо короткий огляд петицій, і процитуємо деякі з них, які мають суспільне значення.
Благоустрій міста та будівництво
Петиція Батозьська – тут пропонується відновити роботи.
Чотири петиції стосуються перейменувань Процитуємо одну з них, як ту, що стосується резонансної теми – ставлення до російських класиків літератури, музики, живопису тощо в воєнній Україні.
Ось яка аргументація автора петиції: Перейменування вулиці Пушкіна на Князя Ольгерда:
З аргументацією авторів інших петицій щодо перейменувань, можна ознайомитися за посиланням;
https://petition.e-dem.ua/vinnytsia