У Вінницькому академічному музично-драматичному театрі ім. М. Садовського 3 лютого о 19.00 на малій сцені покажуть виставу «Я б тобі небо прихилив…» за п’єсою Івана Карпенка-Карого «Безталанна».
Психологічна драма написана у 1886 році, десять років тому поставлена у вінницькому театрі. За цей час вистава витримала 257 показів при повних аншлагах і гучних аплодисментах у фіналі.
У театрі так анонсували показ вистави, який відбудеться у четвер:
Режисерка / Оксана Бандура
Художниці / Лілія Задоянчук, Олена Опольська
Акторський зірковий склад:
Жанна Андрусишена, Максим Какарькін, Оксана Бандура, Таїса Славінська, Володимир Постніков, Сергій Бондарчук, Микола Коломієць, Ольга Буга, Михайло Крисов.
Світлини: Віктор Кравченко