Сьогодні, 22 червня, відбудеться лекція, присвячена художнику Казимиру Малевичу. Також тематично лекція буде пов’язана з ймовірним перейменуванням вулиці Пушкіна на вулицю Малевича.
Лекція відбудеться у Креативному просторі «Артинов».
Спікером на заході стане професорка та докторка історичних наук Ольга Коляструк.
Так, під час лекції “Наш Малевич: Поділля та Україна в долі майстра…”, зокрема, можна буде дізнатись як саме художник пов’язаний з нашим краєм. Також Ольга Коляструк розповість про знамениту картину Малевича – “Чорний квадрат”, “чи може Казимир Малевич допомогти вінничанам стати більш сучасними, чому нам (не) варто запросити його на наші вулиці та як навчитися розуміти (не)очевидне”.
Лекція “Наш Малевич: Поділля та Україна в долі майстра…” відбудеться в середу, 22 червня, о 19:00, в “Креативному просторі “Артинов” (вулиця Миколи Оводова, 22). Вартість участі – за спеціальним тарифом простору (35 гривень за годину).