Вінницький Офіс туризму запрошує всіх охочих до мандрівок відвідати місто Бар та населені пункти Барської громади в рамках туру «Різдвяна Барщина». Прем’єра туру відбудеться 17 грудня.
На мандрівників чекає атмосферна екскурсія містом Бар, відвідини зеленої садиби у с. Гайове, смачний обід зі стравами подільської кухні, а також майстер-класи з виготовлення іграшки та пташок зі здобного тіста.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/12/BAR1-80x93.jpg)
Також екскурсанти побувають у колоритній і затишній зеленій садибі «Подільська родина», де привітна господиня Оксана Бас відроджує українські ремесла та свято зберігає традиції.
Після смачного традиційного обіду (червоний борщ зі сметанкою, домашній хліб, печене м’ясо і терта в макітрі картопля) на вас чекає майстерня хліботворення «Птах добробуту “Жайворонок”».
Усі деталі та реєстрація – за посиланням: https://forms.gle/rugYyoRrFwhmssKU7