Вінничани спочатку почули сигнал повітряної тривоги, а невдовзі після цього – кілька вибухів. Як виявилося, це був черговий приліт, який знешкодили сили ППО.
Про це повідомив начальник Вінницької ОВА Сергій Борзов у своєму Телеграм-каналі.
“Повітряна тривога – працює ППО!
Залишайтесь в укриттях до сигналу відбою”, – йдеться у короткому дописі.
Залишайтесь в укриттях до сигналу відбою”, – йдеться у короткому дописі.
Сергій Борзов не повідомив ні про тип, озброєння, яким атакували Вінниччину, ні те, чи є жертви, і чи завдані під час обстрілу збитки. Також не повідомляється про те, куди цілили загарбники.
Будемо слідкувати за новинами з офіційних джерел.
Фото – ілюстративне.