Закінчуватимуть навчальний рік 2019-20 років без урочистих лінійок та випускних.
Під час апаратної наради в ОДА обговорювали питання завершення навчального року, яким чином відбуватиметься вступна кампанія та все, що стосується нового формату функціювання галузі освіти в 2020 році.
Про це проінформував в.о. директора Департаменту освіти і науки ОДА Володимир Буняк:
“Дистанційне навчання в освітніх закладах триватиме до 31 травня. 29 травня завершується навчальний рік для всіх учнів, в тому числі і 9-х класів, але крім 11 класів. До 15 червня дев’ятикласники отримають документи про закінчення навчання. Учні 11 класів продовжать навчання, а ЗНО розпочнеться з 25 червня і триватиме до 17 липня. Таким чином наприкінці липня діти отримають документи. Вступна кампанія триватиме з 1 вересня до середини жовтня. Але це стосується лише першокурсників, для всіх інших навчальний рік 2020-2021 років розпочнеться з 1 вересня”, – повідомив Володимир Буняк.