З початку року Управлінням Державної міграційної служби України у Вінницькій області та її територіальними підрозділами оформлено 29 тисяч паспортів громадянина України для виїзду за кордон. Також оформили 17,7 тис. паспортів громадянина України у формі ID-картки.
В Управлінні Державної міграційної служби у Вінницькій області нагадали, що перевірити готовність документів допоможе сервіс «Перевірка стану оформлення документів» на сайті ДМС https://dmsu.gov.ua/services/docstate.htm
У квітні вінничанам видали 8205 закордонних паспортів та 3924 ID-картки.
«Отримати адміністративні послуги, що надаються Державною міграційною службою України, Ви маєте змогу у будь-якому підрозділі Управління ДМС у Вінницькій області за місцем звернення, незалежно від реєстрації місця проживання», – зазначили в управлінні.
Телефон «гарячої» лінії УДМС: (0432) 67-43-06.