Допомога рятувальників у цьому випадку не знадобилося. Горів не будинок чи господарчі споруди. Димило сміття, яке вирішила спалити жінка.
Про це повідомили у Муніципальній варті Вінниці.
«До Ситуаційного центру надійшло звернення про значне задимлення вулиці Г. Успенського. На місце події було викликано рятувальників, проте незабаром стало зрозуміло, що викликати потрібно Муніципальну варту, адже господиня одного з домоволодінь вирішила спалити непотріб. Диміло більше ніж горіло й густий смердючий дим завдав окрім шкоди щей багато незручностей для оточуючих. Інспектори склали на громадянку, що спалювала, протокол про адміністративне правопорушення за ст 152 КупАП», – йдеться у дописі.