За процесуального керівництва Вінницької обласної прокуратури повідомлено про підозру 31-річній уродженці м. Вінниці, нині жительці Москви, яка публічно закликає до повалення конституційного ладу в Україні, здійснює інформаційну діяльність на підтримку держави-агресора, пропагує війну та звеличує окупантів, – загалом у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 109, ч. 1 ст. 110, ст. 436, ч. 2 ст. 436-2 та ч. 6 ст. 111-1 КК України.
Чиєю родичкою є ця «вінничанка» читайте у спеціальному розслідуванні видання «Новини Вінниці» найближчим часом.
За даними слідства, підозрювана з 2015 року почала працювати у Москві з провладними структурами й організаціями та згодом стала членом всеросійської політичної партії «единая россия».
Власну проросійську позицію та партійну риторику жінка публічно демонструвала у соцмережах, публікуючи матеріали на підтримку путінського режиму й водночас паплюжачи Україну та її народ.
Ця та інша протиправна діяльність підозрюваної підтверджується доказовими матеріалами, зібраними слідчо-прокурорською групою, та відповідною експертизою.
За вчинення інкримінованих злочинів їй загрожує до 12 років позбавлення волі.