Виконком Вінницької міськради затвердив рішення про нагородження преміями жінок, які народили дітей на Різдво та Новий рік. Розмір преміювання становить 18 633,55 грн.
Про це йдеться у рішенні виконкому, оприлюдненому на сайті Вінницької міськради.
«З нагоди святкування Різдва Христового та Нового 2024 року та з метою привітання матерів, які народили дітей у закладах охорони здоров’я комунальної власності Вінницької міської територіальної громади на Різдво Христове (24.12. з 17-00 год. до 24-00 год 25.12.) на Новий Рік (1 січня), керуючись частиною 1 статті 52, частиною 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив вручити жінкам, які народили дітей у закладах охорони здоров’я комунальної власності Вінницької міської територіальної громади грошові премії в розмірі 18 633,55 грн, згідно з додатком 1», – йдеться у документі.
Також у документі оприлюднили іменний список матусь. Їх виявилося 15.