Нещодавно, 25 листопада, у місті Берегове на Закарпатті відбувся міжнародний круглий стіл під назвою «Влада, бізнес, громадянське суспільство: об’єднання зусиль заради здорової нації». Участь у цьому заході взяли керівники територіальних громад з різних областей України, голови районних державних адміністрацій, представники владних структур, бізнесу і благодійних фондів з України та Румунії, зокрема і з Вінниччини.
Деталі у відео від сайту I-VIN.INFO.