Небайдужі громадяни, патрульні та Ситуаційний центр міста Вінниця допомогли повернути батькам загублену дитину.
Про це повідомили у Ситуаційному центрі Вінниці.
Близько 12:40 на лінію 102 надійшло звернення про те, що на вул. Соборній, біля однієї із зупинок громадського транспорту, на лавці сидить малий, батьків якого поруч немає.
За допомогою міських камер відеонагляду було встановлено, що хлопчик прийшов зі сторони Скай Парку. Працівники Ситуаційного центру одразу ж зателефонували до адміністрації торгового центру, аби перевірити чи не шукає хтось дитину.
Дійсно, батьки забили на сполох і розшукували сина. Їм було повідомлено про місце знаходження хлопчика, який вже очікував на батьків зі співробітниками поліції.
«Щира подяка усім за небайдужість до цього інциденту! Закликаємо усіх громадян у подібних випадках не проходити повз та одразу телефонувати на лінію 102!», – повідомили в Ситуаційному центрі.