Під час контролю за станом благоустрою території ВМТГ, інспектори Муніципальної варти виявили факт спалювання відходів рослинного походження на території присадибної ділянки приватного будинку за адресою вул. Немирівське Шосе.
Про цей випадок повідомили у Муніципальній варті Вінниці.
Задимлення території внаслідок зазначеного спалювання було настільки значним, що на виклик прибули також працівники ДСНС, яких викликали мешканці сусідніх будинків.
За дане правопорушення було складено протокол згідно зі статтею 152 КУпАП.
Муніципальна варта звертається до всіх мешканців з проханням дотримуватися екологічних норм і правил утилізації відходів, сприяючи збереженню природного середовища та здоров’ю населення.