З нагоди 375-ї річниці підписання Вестфальського миру хори із Карлсруе, Мюнстера та Вінниці спільно записали пісню. Основне послання композиції Матісяху «One day», яку виконали колективи, є нагадування про необхідність миру та єдності в сучасному світі.
Про цю подію повідомили у Вінницькій міській раді.
Як зазначили організатори проєкту, натхненням для його створення була ініціатива Koolulam, яка дає можливість людям відчути себе частиною єдиного музичного колективу, незалежно від вокальної підготовки чи вміння. Він об’єднує охочих у різних частинах світу, різного походження, культур та релігій. Цього разу вибір міст-учасників був зумовлений концепцією міст-побратимів Вінниці – Мюнстера та Карлсруе.
В проєкті взяли участь три хори:
Chanson AG Munster, диригент – Жан-Клод Сеферіан,
Вінницький академічний міський камерний хор ім. В. Газінського, диригент – Христина Бедзір.
У відеокліпі, знятому на композицію, – сцени з дітьми різного віку, які демонструють власне розуміння поняття миру і радості від присутності тих речей, що дають їм щастя.