У с. Сокілець Немирівської громади відбувся Відкритий чемпіонат міста з веслувального слалому. Змагання пройшли на відвідному каналі р. Південний Буг. На турнір з’їхалися хлопці та дівчата з Дніпра, Харкова та Києва. Учасниками змагань стали також спортсмени Вінницької МДЮСШ №2.
На дистанції слалом клас човнів С1 чоловіки – перше та друге місце посів Кирило Кушнір, третє – Вадим Бондар. Переможцями у класі «каяк» К1 стала Вікторія Криштафович. Вона посіла почесне третє місце, а також друге місце у слаломі. Олександр Федоренко здобув «срібло», а в слаломі – К1 спортсмен завоював «золото». У категорії «каное» срібну медаль отримала Вікторія Криштафович.
Поміж чоловіків «срібло» здобув – Кирило Кушнір. На його рахунку також «срібло» (каное) у другій дистанції.
На каяках Вікторія Криштафович посіла друге місце. Серед чоловіків Олександр Федоренко – І місце, а Денис Артюнін – друге місце. На дистанції спринт спортсмени здобули: «срібло» – Кирило Кушнір, «бронзу» – Вадим Бондар. Вікторія Криштафович отримала срібну нагороду в категорії «каяки-спринт». Бронзову медаль – Олександр Федоренко.
В категорії «каное-спринт» Вікторія Криштафович здобула почесне третє місце.
Веслувальний слалом — різновид спортивного веслування, що полягає в проходженні на швидкість дистанції, який визначається порядком розташування воріт.







