Першого змагального дня Григорій Вовчинський здобув золоту медаль. На четвертий день змагань він до активу додав срібло. А сьогодні, 9 березня, п’ятого дня Паралімпіади, наш спортсмен здобув бронзу.
Григорій Вовчинський здобув нагороду у паралижних перегонах (спринт вільним стилем, стоячи). Золото у француза Бенджаміна Дав’є, а срібло дісталося Маркові Маєру, представникові Німеччини.
Спортсмена у соцмережі привітав начальник Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов.
«Найщиріші вітання!
Дякую за перемогу!».
Дякую за перемогу!».