На вулиці Гетьмана Мазепи патрульні зупинили автомобіль ВАЗ 2109. Під час спілкування з водієм помітили в нього ознаки наркотичного сп’яніння. Зіниці очей в чоловіка не реагували на світло, а обличчя було блідим.
Про це повідомили у Патрульній поліції Вінницької області.
«Водія ми доставили до медичного закладу, щоб він пройшов перевірку у лікаря-нарколога. Виявилось, що чоловік керував автомобілем під дією канабісу», – йдеться у повідомленні.
На 32-річного водія автомобіля ВАЗ 2109 ми склали протокол за ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) КУпАП.