Дорожньо-транспортну пригоду зафіксували міські камери відеоспостереження. Аварія трапилась о 16:43, 9 січня, на вулиці Келецькій.
Про це повідомили у Ситуаційному центрі Вінниці.
«Водій автомобіля BMW не дотримався безпечної швидкості руху та дистанції і зіштовхнувся одразу із двома машинами марок Opel та BMW. Спершу стало відомо, що внаслідок зіткнення постраждала водійка авто Opel, її було госпіталізовано. Згодом, правоохоронці повідомили, що дану ДТП перекваліфіковано як «без потерпілих», – йдеться у повідомленні.
На водія чорного автомобіля BMW склали адміністративний протокол за ст.124.