У рамках кримінальної справи оперативники Могилів-Подільського прикордонного загону спільно з представниками Управління стратегічних розслідувань Нацполіції у Вінницькій області викрили чоловіка, який організував незаконне переправлення осіб через державний кордон.
Про це повідомили у Могилів-Подільському прикордонному загоні.
Протиправну діяльність налагодив 37-річний мешканець Вінниччини. За 5500 доларів США переправник гарантував замовнику безперешкодне потрапляння до Молдови вплав через Дністер.
Вінничанину слідчі Нацполіції оголосили підозру у вчиненні злочину за ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України» та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Слідчі дії тривають. Заходи з викриття та затримання правопорушника проводились за процесуального керівництва Вінницької обласної прокуратури.