Водій автомобіля Mazda проїхав на заборонний сигнал світлофора, чим створив аварійну ситуацію.
Про це повідомили в Патрульній поліції Вінницької області.
В середині березня камери спостереження Ситуаційного центру міста зафіксували порушення ПДР на вулиці Академіка Янгеля.
Через це порушення громадяни, які переходили дорогу на регульованому пішохідному переході на зелене світло, змушені були різко змінити напрямок руху для власної ж безпеки.
«Двадцятирічного водія-порушника розшукали патрульні. На нього склали протокол за ч. 5 ст. 122 (Рух на заборонний сигнал світлофора, що спричинив створення аварійної обстановки) КУпАП.
Шановні водії, неухильно дотримуйтесь ПДР! Адже від цього залежить життя та здоров’я ваше та інших учасників дорожнього руху», – йдеться у повідомленні.