Наш земляк, паралімпієць Григорій Вовчинський гідно завершив змагання XIII зимових Паралімпійських ігор-2022. Спортсмен Вінницького регіонального центру “Інваспорт”
Григорій Вовчинський разом з командою завоював золоту нагороду у відкритій естафеті з лижних перегонів 4 х 2,5 км.
Ірина Буй посіла 4 сходинку турнірної таблиці у змішаній естафеті з лижних перегонів 4 х 2,5 км.
До речі, Григорій став найтитулованішим спортсменом на іграх.
З черговою перемогою Григорія Вовчинського та всіх вінницьких спортсменів привітав начальник військової адміністрації у Вінницькій області Сергій Борзов.
«П’ять(!) медалей: 2 золотих, 1 срібна та 2 бронзових.
Вінничани на Паралімпійських іграх-2022 завоювали 9 медалей: 4 золотих, 2 срібних, 3 бронзових!!!!
Вінниччина пишається!
Дякую за спортивні перемоги України!»
Вінничани на Паралімпійських іграх-2022 завоювали 9 медалей: 4 золотих, 2 срібних, 3 бронзових!!!!
Вінниччина пишається!
Дякую за спортивні перемоги України!»









