Необачні дії жінки ледь не спричинили ДТП і завдяки майстерності з одного з водіїв, не втратила життя.
Про це повідомили у Ситуаційному центрі Вінниці.
“В інтернет мережу вінничанин завантажив відеофрагмент, де мало не трапилась аварія. Він став свідком того, як на виїзді з центрального мосту, жінка вирішила перетнути проїжджу частину у невстановленому місці. Дійшовши до середини та побачивши, що наближається автомобіль, вона почала бігти. Завдяки миттєвій реакції керманича “Форду”, жінка залишилась неушкодженою. Зауважимо, що неподалік розташований регульований пішохідний перехід”, – повідомили у Ситуаційному центрі Вінниці.
В установі закликали вінничан-пішоходів дотримуватися правил руху, особливо в темну пору доби, і не провокувати ДТП.