У вечері на вулиці Батозькій інспектори зупинили автомобіль ЗАЗ Славута, за кермом якого був 21-річний водій. Спілкуючись із кермувальником, патрульні помітили в нього ознаки алкогольного сп’яніння. Пройти перевірку на алкотестері чоловік відмовився.
Про це повідомили в Патрульній поліції Вінницької області.
«Інспектори встановили, що він не має права керування, проте уже не вперше протягом останнього року сідає за кермо у такому стані», – йдеться у повідомленні.
На водія автомобіля ЗАЗ охоронці порядку склали 2 протоколи: за ч. 2 ст. 130 (Повторне протягом року керування транспортним засобом у стані сп’яніння) та за ч. 5 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, яка не має такого права, вчинене повторно протягом року) КУпАП.