До Муніципальної варти надійшло повідомлення про забруднення прибудинкової території будівельними відходами по вулиці Келецька, 64. Інспектори з’ясували, що на газоні мешканець будинку облаштував собі ще й персональне паркомісце.
Про це повідомили у Муніципальній варті Вінниці.
Заступник відділу контролю благоустрою КП “Муніципальна варта” Олег Старжинський, який виїздив на скаргу і склав два протоколи за забруднення території зелених насаджень та за паркування автівки на зеленій зоні, розповів про подробиці інциденту:
«Чоловік переконував, що облаштував благоустрій і витратився на будматеріали, втім ми провели роз’яснювальну роботу. За фактом виявлених порушень склали два протоколи за ст. 152 КУпАП та надали припис на прибирання будматеріалів та будівельних відходів. Після цього чоловік самостійно почав прибирати територію у дворі», – сказав Олег Старжинський.
У Муніципальній варті нагадали, що дотримання правил благоустрою – це основа чистоти і комфорту міста. Інспектори Муніципальної варти постійно проводять роз’яснювальну роботу з пересічними громадянами, підприємцями та представниками різних установ і організацій про важливість чистоти на вулицях міста.